KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10851080
nr 1085 1080
August Lundberg
(1882-1946), Sverige
Oljemålning, August Lundberg (1882-1946), Kvarnen kronan, 1942, oramad, olja på pannå, 40x50
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 januari 2017
kl 18:35:36
17/1 14:46:30
23 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
August Lundberg
Läs mer om August Lundberg